Medainie | Fizioterapeita Pakalpojumi
17536
page-template-default,page,page-id-17536,fully-background,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Fizioterapeites Solveigas Rozentāles  pakalpojumu cenrādis:

Ārstniecības iestādes kods : 1700-00133

Jelgavas iela 40, Liepāja

Nodarbības

1. nodarbība ar zīdaini 18,00 eiro
Katra nākamā nodarbība – novērošana ar zīdaini 16,00 eiro
Ja nodarbības nepieciešamas regulāri katru nedēļu 16,00 eiro
Fizioterapeita konsultācija pieaugušajam 18,00 eiro
Teipošana plecu joslas mugurkaula jostas daļas 8,00-10,00 eiro
Saspringuma mazināšanai, pēc mežģījumiem, grūtniecēm
(atkarībā no aplikācijas lieluma

Ārstnieciskā vingrošana grūtniecēm


Grūtnieču nodarbības notiek visu gadu, arī vasarā!

Iepriekš lūdzu pieteikties pa tel : 29742832

Hendling apmācības nodarbība – meistarklase topošajiem vecākiem ar lellēm – nodarbība notiek, kad nokomplektējas 3-4 pāru grupa 90 min, maksa no pāra 15,00 eiro
Nodarbībā praktiski vecāki mācās berniņu celt, nolikt, turēt, mierināt, ģērbt, mazgāt, šūpot, veidot mazulim piemērotu un attīstību veicinošu vidi.
Izbraukumnodarbības Liepājā pie Jūsu mazuļa mājās 25 eiro

Hendlings prezentācija

1.foto

Māmiņas vēderā bērniņš guļ ar galviņu uz leju, kājiņām – uz augšu. Visur viņam ir “borti”, robežas. Viņš jūtas ieskauts un līdz ar to droši. Tāpēc pirmos mēnešus pēc dzimšanas jārada līdzīga vide, lai vieglāk pārdzīvotu ienākšanu lielajā pasaulē. Stingru barjeru apkārt var veidot ar pakaviņu vai sarullētu dvielu (bērniņam augot pieaug arī kopā sarullēto dvieļu skaits). “Šādi viņš jūtas kā ligzdiņā,” rāda S.Rozentāle.

2.foto

Pirmā rotaļlieta jaundzimušajam ir vecāku seja. Notiek dialogs ar pieaugušo – runājot, ar acīm, mīmiku un pieskārieniem. S.Rozentāle norāda, ka pirmos trīs mēnešus mantiņas bērnam nav vajadzīgas, vienīgais var iepazīstināt ar dažādām tekstūrām, atbilstoša izmēra un materiāla mantām.

 3.foto
Jaundzimušais uz vēdera jāliek jau no pirmās dienas. Pakaviņš ļoti labi palīdz virzīt uz priekšu rociņas, kas līdz šim vienmēr bijušas piekļautas vēderam. “Būs bērni, kas uz šādas virsmas jutīsies nedroši un raudās,” zina teikt S.Rozentāle, “tad ir vēl otrs variants, ka mēs apguļamies un mazuli noliekam sev uz vēdera. Tas būs tas pats. Galvenais, lai elkonīši ir uz priekšu un mazais var trenēt galviņu, to paceļot un kustinot uz abām pusēm.”
 4.foto
Pirms ar mazuli veikt kaut kādas darbības, S.Rozentāle aicina viņu vispirms uzrunāt un pastāstīt, kas sekos. “Tas dod laiku sagatavoties darbībai un uztvert notiekošo,” teic fizioterapeite. “Droši runājiet ar bērnu, komentējiet savas un bērna darbības! Rādiet bērnam lietas un drēbes, kuras izmantojat, ļaujiet izvēlēties. Ar pašiniciatīvu tiek stiprināta “es” attīstība.”